Gabora-gála

Kedves Támogatóink!

Tisztelt Adományozók!

 

A közelmúltban rendezték meg városunkban a XXIII. jótékonysági Gabora Gálát amelynek ezúttal iskolánk volt a kedvezményezettje. Nagy öröm volt a számunkra, hogy a Sportcsarnok zsúfolásig megtelt érdeklődőkkel, hiszen Gabora János Úr, a Gála fáradhatatlan motorja és főrendezője idén is parádés meghívott vendéggárdáról gondoskodott. Az eseményt idén először a televízió is közvetítette a Sport tévé jóvoltából. (Részletek: www.gaboragala.gportal.hu )

Ezúttal is szeretném kifejezni a köszönetünket mindazoknak, akik részvételükkel, támogatásukkal, adományaikkal, segítségükkel támogattak minket!

Külön köszönjük Gabora János Úrnak és Kedves Családjának, Barátainak a fáradozásait, és további sikereket kívánunk ahhoz, hogy ez a lehetőség minél több gyerekközösség számára jelentsen anyagi támogatást, a közönségnek pedig további jó szórakozást!

Az intézmény közössége nevében:

Menich Péter

igazgató

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

WordPress Lightbox Plugin